NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » REGULAMIN FORUM » REGULAMIN FORUM

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

regulamin forum

  
weronika1013
19.12.2009 19:49:47
poziom 5



Grupa: Administrator 

Posty: 655 #391155
Od: 2009-12-19


Ilość edycji wpisu: 1
Każdy użytkownik mojego forum powinien znać regulamin moge forum . Oto on:
1.Nie piszemy posta pod postem,
2.Nie wstawiamy zdjęć obraźliwych,
3.Nie piszemy słów obraźliwych i staramy się unikać kłótni na forum,
4.Jeżeli macie jakiś problem prosze go zgłaszać w temacie poświęcconym temu-SPRAWY FORUM
5.Jak możecie to reklamujcie moje forum na innych stronach i polecajcie oczko
6.Wszystkie sprawy na forum podejmuje ja czyli weronika1013 , ale mam też pomocników zwanych Moderatorami ,których wyznaczam ja.

Pozdrawiam
weronika1013
  
Zuzolcia_Florcia
19.12.2009 19:53:24
Grupa: Użytkownik

Posty: 14 #391160
Od: 2009-12-19
Będę na pewno przestrzegała regulaminu forum
_________________
  
aik14
19.12.2009 22:33:30
Grupa: Użytkownik

Posty: 4 #391375
Od: 2009-12-19
Ja też.
  
rybka35
14.01.2010 15:35:06
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 76 #410799
Od: 2010-1-13
spoko,ja też będę przestrzegała regulaminu oczko
_________________
Uwielbiam rybki-a najbardziej bojowniki :)
  
Guziec
14.01.2010 16:00:24
poziom 2



Grupa: Moderator

Lokalizacja: Fabryka Batonów

Posty: 79 #410850
Od: 2009-12-19
To się chyba tyczy każdego użytkownika xD
_________________
Hii!!Fuu!!Nii!!Yon!!
  
weronika1013
14.01.2010 19:13:13
poziom 5



Grupa: Administrator 

Posty: 655 #411061
Od: 2009-12-19
no to się tyczy każdego użytkownika xD
ale niektórzy zakładają konta na forach tylko po to aby spamować więc wiesz oczko
  
ewa_farna
17.01.2010 19:00:45
Grupa: Użytkownik

Posty: 15 #415258
Od: 2010-1-16


Ilość edycji wpisu: 1
Ja troche dla zwały pospamowałam ale to jest głupie xD

_________________
Moje forum zapraszam serdeczenie

http://kasik.iq24.pl/default.asp

Prosze nakarmijcie moje zwierzaki bo bez waszej pomcy umrą!!!
http://pavic.comze.com/zwierz/1867
http://pavic.comze.com/zwierz/1853
http://pavic.comze.com/zwierz/1861

  
Bojowniczka100
15.03.2010 22:05:05
poziom 4



Grupa: Moderator

Posty: 214 #495053
Od: 2009-12-21
To tyczy Każdego
_________________
  
weronika1013
16.03.2010 14:40:00
poziom 5



Grupa: Administrator 

Posty: 655 #495608
Od: 2009-12-19
no każdego,każdego

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » REGULAMIN FORUM » REGULAMIN FORUM

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny

Dodatki na bloga