Każdy użytkownik mojego forum powinien znać regulamin moge forum . Oto on: 1.Nie piszemy posta pod postem, 2.Nie wstawiamy zdjęć obraźliwych, 3.Nie piszemy słów obraźliwych i staramy się unikać kłótni na forum, 4.Jeżeli macie jakiś problem prosze go zgłaszać w temacie poświęcconym temu-SPRAWY FORUM 5.Jak możecie to reklamujcie moje forum na innych stronach i polecajcie 6.Wszystkie sprawy na forum podejmuje ja czyli weronika1013 , ale mam też pomocników zwanych Moderatorami ,których wyznaczam ja.